RODZINA

JEDZIEMY NA PĄCZKI! (video)

Kwiecień 19, 2016

Nie mogę powiedzieć, że w robieniu filmików idzie mi coraz lepiej. Wciąż trzęsie mi się ręka, nie za bardzo radzę sobie z programami do ich tworzenia, zazwyczaj coś nie gra z muzyką. Jednak kiedy wracam do nich po kilku miesiącach, to sama sobie jestem wdzięczna, że mam taką pamiątkę. Jednak o ile filmik z naszych wakacji w Dubaju, albo ten z pierwszych Świąt Bożego Narodzenia w nowym domu pokazuje i oddaje w 100 % atmosferę tych dni, o tyle po obejrzeniu tego dzisiejszego gorzko się zaśmiałam.
Przyjemna muzyczka, dwaj chłopcy wesoło sobie podskakujący, z uśmiechem na ustach, grzeczni, zgodni, ja ze szminką na ustach – no sielanka po prostu. Rzeczywistość była jednak odrobinę bardziej brutalna, a ja tego dnia zasnęłam 5 minut po nich. Wykończona, z rozładowanymi bateriami, obiecując sobie, że moi synowie czas wolny spędzą na ogrodzonym trawniku swojego domu. Przynajmniej do końca wakacji.

Marcinku uważaj, Marcinku nie wchodż na murek, Marcinku nie bij pani mieczem, Michałku nie bij Marcinka, Michałku przeproś Marcinka, chłopcy dajcie mi rękę, nie wolno uciekać, Michałku nie śpij, Marcinku wyjmij kapsla z buzi, Michałku nie nie kupię Ci tego, Marcinku nie biegaj po ścieżce rowerowej.

Niby nic wielkiego, ale te wszystkie zdania wypowiadałam w ciągu jednej minuty. Po 3 godzinach wycieczki, która miała potrwać cały dzień, marzyłam tylko o tym, by jak najszybciej dostać się do zaparkowanego daleko samochodu (wszak musieliśmy zaliczyć jeszcze wycieczkę tramwajem!). Chłopcy zanęli zanim zdążyłam zapiąć ich w fotelikach pasami, a ja po dotarciu do domu poprawiałam sobie humor pizzą i wieczorem z przyjaciółką, z którą w ciągu dnia nie byłam w stanie zamienić słowa, bo wciąż mówiłam do swoich dzieci.

Ja tu dzisiaj tak tylko na chwilę. Pokazać Ci filmik, który nie ma ani początku, ani puenty konkretnej tak właściwie. Sama się dziwię, że udało mi się cokolwiek nakręcić. Nie wierz w nic, co w nim zobaczysz 🙂 Jeśli chcesz poprawić mi humor proszę napisz w komentarzu, że nie tylko moje dzieci mają więcej energii niż ustawa przewiduje.

Dobrego dnia

Basia

 

Może Ci się również podobać

6 komentarzy

 • Odpowiedz kasia Kwiecień 19, 2016 at 12:11 pm

  Basiu chłopcy są BOSCY !!!

 • Odpowiedz Dorota Kwiecień 19, 2016 at 3:59 pm

  Świetny filmik! A Twoi chłopcy są naprawdę przeuroczy!:)

 • Odpowiedz Karolina Kwiecień 19, 2016 at 8:05 pm

  Uwielbiam Was 🙂 Twoi faceci są przesłodcy 🙂

 • Odpowiedz Elka Kwiecień 20, 2016 at 10:04 am

  pięknie żyjecie 🙂

 • Odpowiedz Marta Kwiecień 20, 2016 at 11:05 am

  Moje tez, nawet przeziebione, albo zwlaszcza chore… I wlasnie obiecuje mojej corce przejazdzke tramwajem we Wroclawiu:) chcialabym i zoo i teatr lalek i lody i randke z mężem i samotnicze buszowanie w jakims sklepie, którego na prowincji nie ma. Ale pewnie na tramwaju sie skonczy:)

 • Odpowiedz Anul Kwiecień 27, 2016 at 10:28 am

  PIękny filmik, chłopcy cudni, dom super i w ogóle same naj!
  a zakończenie dnia po prostu filmowe 🙂

 • Napisz odpowiedź