fbpx

WSZYSTKIEGO DOBREGO!

Autor: Basia Szmydt
wszystkiego-dobrego

Za kilka chwil odstawiona jak na wesele wybieram się na domówkę do przyjaciół, by w tym „outficie” pograć w planszówki, zjeść dużo dobrego jedzenia i życzyć sobie wszystkiego dobrego na Nowy Rok. Jako, że z Tobą spotykam się tutaj, wirtualnie to wpadłam na moment, by i Tobie złożyć krótkie, ale prosto z serca życzenia.

Życzę Ci na samym początku zdrowia. Nie ma niczego ważniejszego w życiu niż być zdrowym. Pewnie się ze mną zgodzisz?
Życzę Ci żebyś na nic nie czekała. Żebyś nie mówiła wciąż, że jutro będzie lepiej. Żeby Twoje „lepiej” było już dziś, w każdej chwili. Żebyś każdego dnia mogła stwierdzić, że dziś jest dobrze, że dziś masz wszystko co do szczęścia jest potrzebne.
Życzę Ci, żebyś nie rozpamiętywała ciągle tego jak słaby to był rok, jak wiele kiepskich momentów Cię spotkało. Żebyś potrafiła znaleźć piękno w prostych rzeczach, w każdej chwili, w tym co masz. Żebyś największą siłę, zmianę, dobro, optymizm, motywację nie szukała w mężu, żonie, chłopaku, dziewczynie, dzieciach, politykach, księdzu, autorce książki tylko W SOBIE! ❤️ Bo to Ty jesteś tą siłą i zmianą. Od Ciebie się wszystko zaczyna ❤️
Życzę Ci żebyś umiała otoczyć się ludźmi, którzy Ci sprzyjają, którzy mają na Ciebie pozytywny wpływ i żebyś miała w sobie odwagę, by nie ciągnąć już tych znajomosci, które nie mogą Ci tego dać.
Życzę Ci, żebyś nie przejmowała się tym na co nie masz wpływu, żebyś codziennie się uśmiechała, żebyś o siebie dbała i żebyś od tej właśnie chwili była dla siebie najlepszą, pełną miłości przyjaciółką. W końcu jedyny pewnik jest taki, że to w swoim towarzystwie spędzisz resztę życia 🙂

Szampańskiej zabawy Kochana, graj kartami, które masz!

uściski Basia

❤️❤️❤️

Loading

Spodobają Ci się także:

1 odpowiedź

Monika Kudryk 2 stycznia, 2021 - 4:30 pm

Dziękuję gram kartami, które mam.

Reply

Zostaw komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem