Współpraca

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na basia.szmydt@gmail.com
Z reguły odpowiadam w ciągu 24 godzin.

O CZYM JEST BLOG BASI SZMYDT?

O rodzinie, macierzyństwie, życiu na wsi, miłości do miasta, o podróżach, kobiecości, pysznym jedzeniu i wszystkim na co składa się życie.
Inspiruję, motywuję, pokazuję, że jestem do szpiku kości normalna, a fundamentem mojego bloga jest AUTENTYCZNOŚĆ. Piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem – to duża odpowiedzialność.

To RODZINNY, LIFESTYLOWY BLOG, którego narratorem i mózgiem operacji jestem ja, czyli Basia Szmydt.

DSC-8961

KIM JEST MÓJ CZYTELNIK?

85 % moich czytelników to kobiety. Aż 45 % z nich jest między 25, a 34 rokiem życia, a kolejne 30 % to kobiety ciut starsze – pomiędzy 35, a 44. W większości są to matki. Połowa z nich mieszka na wsi, a połowa w mieście (mniej więcej). Każda z nich zagląda na mojego bloga w poszukiwaniu wytchnienia w codziennym życiu, powrotu do tego, co najprostsze, by pośmiać się wzajemnie ze swoich słabości, by zobaczyć, że u mnie też jest normalnie, by poszukać pomysłu na obiad, kierunku najbliższej podróży czy fajnych zabawek dla swoich dzieci.

NO DOBRZE, A TERAZ LICZBY:

Statystyki bloga za ostatni miesiąc. Dane od 7.01 do 7.02.2017.
statystyki wspolpraca

WSPÓŁPRACA

UWAGA – KOMUNIKAT 🙂

25 października wyjeżdżamy całą rodziną na 5 miesięcy na Karaiby. Pomieszkamy tam trochę, a potem (prawdopodobnie) wrócimy do domu pod Warszawą. Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawą współpracę związaną z tym wydarzeniem w naszym życiu – napisz. Kontent jest atrakcyjny – przyznaj 🙂 Co będziemy robić na Gwadelupie? Uczyć dzieciaki systemem edukacji domowej, prowadzić normalne, codzienne życie, tyle, że wśród palm, zwiedzać, oglądać zachody słońca i cieszyć się każdym dniem. Oprócz tego będziemy robić milion zdjęć. Mamy też ambicję, by nagrywać filmy (piszę w liczbie mnogiej, bo bez mojego męża w tym zakresie ani rusz 🙂 ). Gwadelupa to terytorium Francji, a Poczta Polska ogarnia ten teren bez problemu. Wysyłka jest możliwa, choć paczki idą ciut dłużej 🙂

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zareklamowaniem swojego produktu lub usługi na moim blogu to napisz do mnie na basia.szmydt@gmail.com.

*do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, by zadowolony był mój czytelnik, reklamodawca i ja
*każdą współpracę wyceniam indywidualnie
*wpisy powstałe przy współpracy z marką są przeze mnie promowane również poprzez moje kanały social media
*wpisy sponsorowane są na moim blogu oznaczone
*nie wystawiam faktur VAT

FORMY WSPÓŁPRACY PROPONOWANE PRZEZE MNIE:

*wpis sponsorowany lub cykl wpisów
*wpis na Facebooku lub Instagramie
*wyjazd sponsorowany – relacja
*warsztaty – relacja
*prowadzenie warsztatów przeze mnie (rękodzieło jest moją mocną stroną, tak samo jak gotowanie – w ten sposób również mogę zareklamować Twój produkt)
*recenzje oraz testy produktów, które mogą być zakończone konkursem

JESTEM OTWARTA NA PROPOZYCJE.
UWIELBIAM BURZĘ MÓZGÓW! 🙂

PRZYKŁADOWE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM:

amica                       jj  zywiecLogo_Marki_4FLindtlogo%202010                        naleczowianka              logo                              dekornik-logo

                         

PRZYKŁADY WPISÓW SPONSOROWANYCH NA MOIM BLOGU:

AMICA
JOHNSON & JOHNSON
LEGO DUPLO
AHOJ SHOP
– LINDT
– 4F
TIKKURILA
TAURON

PRACUJMY RAZEM!
NAPISZ DO MNIE NA BASIA.SZMYDT@GMAIL.COM
RAZEM WYMYŚLIMY COŚ FAJNEGO 🙂

Brak komentarzy

Napisz odpowiedź